KONST / Litografier / Färglitografi 9625617
nr 962 5617
Philip von Schantz
(1928-1998), Sverige
Färglitografi, Philip von Schantz (1928-1998), Blåbär, signerad, -77, HC-upplaga, motivet: 53x40
Utrop:
2.000 kr
Såld:
3.600 kr
måndag 18 maj 2015
kl 18:43:34
2.200 kr
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
2.400 kr
2.600 kr
3.200 kr
3.000 kr
3.200 kr (Budbetjänt)
3.400 kr
Philip von Schantz
Läs mer om Philip von Schantz